SYSTEM PREZENTACYJNY

Prawidłowo zaprojektowany system projekcyjny musi uwzględniać kilka czynników – obecne potrzeby użytkownika, możliwość łatwej rozbudowy systemu, warunki, jakie panują w sali tzn. wielkość, oświetlenie, akustykę. Aby zaprojektować dla Państwa kompleksowo całość systemu musimy wspólnie ustalić, jakie potrzeby musi spełniać, w jakich warunkach będzie system pracował oraz jakie środki finansowe Państwo przeznaczacie. W zależności od ustaleń zaproponujemy system projekcyjny oparty na np. projektorze multimedialnym, monitorze czy tablicy interaktywnej. Dobierzemy właściwe nagłośnienie oparte na głośnikach sufitowych lub ściennych. Dodatkowo jako uzupełnienie możemy zaproponować system wideokonferencyjny, konferencyjny czy centralnego sterowania. Opierając się na naszym wieloletnim doświadczeniu, uwzględniając Państwa potrzeby i wytyczne dobierzemy kompleksowy, sprawnie działający system. Bazując na sprawdzonych urządzeniach renomowanych producentów takich jak NEC, Hitachi, Extron, Gefen, RTI, Crestron, Projecta, Audac, Bose, Samsung stworzymy system od projektu poprzez dostawę urządzeń, montaż oraz serwis.

 

SYSTEM KONFERENCYJNY, DYSKUSYJNY

DIS, Danish Interpretation Systems,
jest jedną z wiodących na świecie marek produkujących zaawansowane urządzenia konferencyjne. Dostarcza kompletne rozwiązania systemowe dla światowej branży systemów konferencyjnych, jest zaangażowana w rozwój produktów, produkcję i międzynarodową sprzedaż od ponad pięćdziesięciu lat. Dzisiejsze produkty i rozwiązania DIS są rezultatem gromadzonego przez dziesięciolecia doświadczenia, połączonego z najnowszymi osiągnięciami technologii cyfrowej.


DCS 6000 – cyfrowy system konferencyjny.

System DCS 6000 został zaprojektowany jako kompletne rozwiązanie do obsługi dyskusji między uczestnikami, głosowania i tłumaczeń symultanicznych podczas konferencji i spotkań. Jest w pełni cyfrowy, oparty na innowacyjnych technologiach, dostarcza krystalicznie czysty dźwięk wszędzie tam, gdzie jego użytkownicy muszą słyszeć i być słyszani. Na jego wyjątkowość, która umożliwia jego zastosowanie od dużych sal parlamentarnych do małych pomieszczeń spotkań zarządów, mają wpływ trzy cechy:

Wszechstronność – doskonałe rozwiązanie zarówno do instalacji stałych, jak i do bardzo elastycznych konfiguracji stosowanych w przenośnych systemach pod wynajem.

Możliwość rozbudowy – można zwiększyć funkcjonalność o kolejne elementy takie jak głosowanie, szyfrowanie dźwięku, automatyczna aktywacja mikrofonów i wiele innych.

Skalowalność – system można w prosty sposób rozbudować, dodając kolejne elementy, a modułowa budowa oznacza, że można dostosować jego cechy i funkcje dokładnie do wymagań i potrzeb użytkownika. Jest to rozwiązanie oszczędne i elastyczne.

Atrakcyjnie wyglądające pulpity mikrofonowe dostępne są w wersjach przenośnych, wolnostojących lub montowanych na stałe w blatach. Wszystkie wyposażone są w odporne na zakłócenia mikrofony na gęsich szyjkach, ze świecącym pierścieniem sygnalizującym jego włączenie. W zależności od potrzeb, do wyboru są pulpity od najprostszych, obsługujących tylko funkcje dyskusyjne (mikrofon i głośnik), przez takie z możliwością odsłuchu kanałów tłumaczeń, głosowania czy identyfikacji za pomocą kart „chip”. Najwyższy model, wyposażony w graficzny, kolorowy ekran dotykowy, zapewnia nie tylko obsługę wszystkich wymienionych wcześniej funkcji w prosty i intuicyjny sposób, ale pozwala również widzieć listę aktywnych i oczekujących na głos mówców, wyniki głosowań, sprawdzać plan porządku obrad, informacje o uczestnikach konferencji i wiele więcej.

Wszystkie elementy systemu DCS 6000 łączone są w sieć DCS-LAN z wykorzystaniem standardowego ekranowanego okablowania CAT5e, co ułatwia instalację i konserwację.

 


Image Recording Solutions proponuje projektowanie oraz integrację systemów audiowizualnych. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala na wykonanie profesjonalnych instalacji audio-video. Zaufały nam muzea m.in Muzeum Powstania Warszawskiego, uczelnie np. Uniwersytet Gdański, Gdański Uniwersytet Medyczny oraz wiele innych instytucji publicznych w tym Urząd Miasta w Gdańsku, banków, hoteli oraz firm. Zapewniamy nie tylko projektowanie, wykonawstwo czy dostęp do  najnowszych systemów,   w swojej ofercie mamy również serwis urządzeń.

Nasz Dział Realizacji Kompleksowych profesjonalnie zaprojektuje i wykona dla Państwa instalację audiowizualną, jak również doradzi w innych kwestiach związanych z wyposażeniem firmy w najnowsze rozwiązania multimedialne.