PRODUKTY INTERAKTYWNE

Dzięki rozwiązaniom Freestorm użytkownicy mogą współpracować w wizualny i interaktywny sposób, niezależnie od tego, czy znajdują się w tym samym pokoju, czy też w różnych częściach świata. Produkty interaktywne SMART (tablice, monitory) zostały zaprojektowane z myślą o zwiększeniu efektywności wymiany informacji i stymulowaniu wydajności i jako takie przynoszą korzyści każdej organizacji. Rozwiązania zostały wdrożone przez firmy z różnych branż, od architektury po przemysł i telekomunikację. Pomagamy klientom w znajdowaniu innowacyjnych sposobów w zakresie podejmowania bardziej świadomych decyzji, ograniczania kosztów, inspirowania klientów i udziałowców oraz organizowania szkoleń dla pracowników. To wszystko udało się osiągnąć dzięki ułatwianiu udostępniania informacji i wymiany pomysłów.


PROJEKTORY

W obecnych czasach żadna profesjonalna prezentacja nie może odbyć się bez wykorzystania urządzeń multimedialnych. Należą do nich m.in. projektory multimedialne  - urządzenie służące do wyświetlania obrazu na ekranie. Źródłem sygnału może być stacjonarny komputer, laptop, blu-ray, kamera, odtwarzacz DVD lub tuner satelitarny.

 
 

EKRANY

Profesjonalna prezentacja lub szkolenie muszą opierać się na profesjonalnych rozwiązaniach. Oznacza to, że każdy ich element musi być perfekcyjnie dopracowany. Obraz wyświetlany na niewłaściwej powierzchni, np. na ścianie lub małym ekranie laptopa, będzie sprawiał, że odbiorca przekazu poczuje się zmęczony, starając się skoncentrować na nieostrym lub zbyt małym widoku. Wysokiej jakości obraz, wyświetlany na ekranie projekcyjnym oraz profesjonalnie i ergonomicznie zaprojektowane pomieszczenie projekcyjne, poprawią wizerunek prezentowanych produktów i usług oraz zapewnią komfortowy odbiór uczestnikom, a w rezultacie pozytywne odczucia na temat przedstawianej oferty. Ekran projekcyjny w firmie jest uniwersalnym narzędziem  wykorzystywanym do prezentacji, szkoleń, działań marketingowych, zebrań zarządów itp., mającym za zadanie wydobycie z obrazu wyświetlanego przez projektor maksymalnej jasności, ostrości, kontrastu oraz nasycenia barw przy jednocześnie dużej przekątnej. Takiego efektu nie uzyskamy ani wykorzystując ścianę, ani najwyższej nawet jakości monitor.


SYSTEMY STEROWANIA

System centralnego sterowania pozwala na zintegrowanie urządzeń AV w jeden spójny system z łatwą i przyjazną obsługą urządzeń elektronicznych.

Osoba obsługująca salę wyposażoną w system sterowania ma do dyspozycji interfejs użytkownika w urządzeniu np. typu IPad, zawierające menu graficzne. Wybierając daną funkcję sprawiamy, że np. ekran rozwija się, włącza się projektor, przyciemnia światło.

Systemy centralnego sterowania są w stanie sterować wszystkimi urządzeniami zgromadzonymi w sali konferencyjnej, biurze, domu. Każdy system jest projektowany i programowany zgodnie z życzeniami Użytkownika oraz dostosowany do konkretnego zestawu urządzeń zainstalowanych w sali konferencyjnej.


SYSTEMY DIGITAL SIGNAGE

Digital Signage jest sposobem na dystrybucję informacji poprzez urządzenia wizyjne, przeznaczone zazwyczaj do pracy ciągłej. Zaliczyć do nich można profesjonalne monitory LCD, ekrany plazmowe, ekrany diodowe itp.

Systemy Digital Signage opierają się na logice Ethernetowej sieci komputerowej, gdzie jej podstawą jest serwer oraz terminale komputerowe. W systemach DS rolę terminali pełnią sieciowe playery połączone z monitorami LCD lub wprost - monitory LCD z wbudowanymi, niewidocznymi dla oka komputerami. To ostatnie rozwiązanie jest ostatnio najczęściej stosowaną metodą projektowania dużych i wygodnych w użytkowaniu sieci DS.


Nasz Dział Realizacji Kompleksowych w pełni profesjonalnie zaprojektuje i wykona dla Państwa instalację audiowizualną, jak również doradzi w innych kwestiach związanych z wyposażeniem firmy w najnowsze rozwiązania multimedialne.

Jeżeli chcesz, aby Twoja firma wyróżniała się na rynku innnowacyjnością zapoznaj się z naszą ofertą dla biznesu.