TABLICE INTERAKTYWNE SMART

Pojawienie się tablicy interaktywnej SMART Board zrewolucjonizowało nauczanie i pracę grupową w szkołach. Tablica SMART Board pozwala na bieżąco wprowadzać zmiany oraz je zapisywać. Wprowadzenie opinii odbiorców umożliwia łatwiejsze zapamiętywanie pomysłów oraz czyni propozycje bardziej przekonującymi. Nauczanie z wykorzystaniem tablic SMART Board jest bardziej skuteczne, poza wyjątkową mocą skupienia uwagi uczniów na omawianym zagadnieniu, oprogramowanie SMART wraz z tablicą daje nowe możliwości prezentacji wiedzy z różnych dziedzin. Nauczyciele dostają urządzenie, które pozwala poznać uczniom nowe zagadnienia, dotąd niedostępne: wirtualne muzea, reakcje chemiczne, których nie można przeprowadzić w szkolnym laboratorium, podróże po świecie. Z tablicą SMART Board nauczanie nabiera nowego wymiaru.

Najpopularniejsza tablica interaktywna na świecie Smart Board SBM680 zyskała teraz funkcję „Dual touch”, która daje nowe możliwości wspólnej nauki w klasie. Dwóch uczniów może wchodzić w jednoczesną interakcję z treścią zajęć, wykorzystując do tego swoje palce, pisaki lub inne przedmioty.

Uczniowie i nauczyciele mogą w naturalny sposób oddziaływać na treść lekcji, pisać, usuwać i wykonywać funkcję myszy komputerowej, wykorzystując do tego własny palec lub pisak. Mogą również korzystać z intuicyjnych gestów takich jak „przesunięcie”, „obracanie” czy „powiększanie”, co powoduje że treść zajęć może być łatwiejsza do zrozumienia i zapamiętania.

 


SMART AMP

SMART amp jest czymś więcej niż rewolucyjną platformą do współpracy. Narodził się, aby sprostać wymaganiom współczesnej edukacji, a przy jego tworzeniu brali udział nauczyciele z całego świata. Dzięki niemu można podłączyć wiele różnych urządzeń do jednego wirtualnego obszaru roboczego, w którym uczniowie mogą razem pracować, a nauczyciele dzielić się materiałami lekcyjnymi i w czasie rzeczywistym oceniać postępy uczniów.

 

SMART DOCUMENT CAMERA

SMART Document Camera pozwala na błyskawiczne uzyskanie cyfrowych obrazów rzeczywistych obiektów. Wizerunki te można przekształcić bezpośrednio w programie Notebook w interaktywną treść lekcji. Kamerę instaluje się poprzez podłączenie jej do komputera lub innego urządzenia wyświetlającego.

 

 


INTERAKTYWNE PANELE SMART PODIUM

Uniwersalne panele serii 500 umożliwiają współpracę w zasadzie w dowolnej przestrzeni roboczej, od małych sal konferencyjnych i biur domowych po duże audytoria. Możliwe jest otwieranie dokumentów, prezentacji, aplikacji, stron WWW i plików multimedialnych, sporządzanie na nich notatek cyfrowym atramentem oraz zapisywanie dokumentów do dystrybucji lub późniejszego wykorzystania. W salach konferencyjnych wyposażonych w tablice interaktywne SMART Board™ lub wyświetlacze można pracować z materiałami w dowolnym miejscu pomieszczenia oraz udostępniać je na tablicy interaktywnej lub ekranie.

 PROJEKTORY

Projektory multimedialne są nieodłącznym narzędziem wykorzystywanym między innymi do tablicy interaktywnej. Nowoczesne nauczanie wykorzystuje urządzenia multimedialne praktycznie na każdej lekcji.

W naszej ofercie znajdują się zarówno urządzania przenośne jak również urządzenia instalacyjne i wielkoformatowe. Do tablic interaktywnych oferujemy projektory o optyce short throw.

 


EKRANY

Elementem potrzebnym do właściwego prowadzenia lekcji jest ekran. W naszej ofercie znajdą Państwo ekrany przenośne oraz instalacyjne. W zależności od potrzeb możemy zaproponować urządzania rozwijane ręcznie, elektryczne  w dowolnym wymiarze i z odpowiednio dobraną powierzchnia projekcyjną.

 

LABORATORIA PASCO


PASCO - powróćmy do praktycznych ćwiczeń w laboratoriach przyrodniczych, chemicznych i fizycznych.

PASCO to system prawie tysiąca czujników, mierników, analizatorów, sond, które za pośrednictwem przewodowej lub bezprzewodowej przystawki łączymy z komputerem, tabletem, smartfonem. Wyniki wyświetlamy na ekranie lub tablicy interaktywnej. Bogate oprogramowanie umożliwia wizualizację badań, tworzenie wykresów, odczyty zmian w czasie rzeczywistym, gromadzenie badań i analizy statystyczne.

 
LABORATORIA JĘZYKOWE SANAKO

Oferowane pracownie językowe Sanako umożliwiają szybkie i skuteczne przyswajanie języków obcych bez uciążliwego rozpraszania uwagi przez uczniów. Uczniowie chętniej biorą aktywny udział w zajęciach. Ich zaangażowaniu sprzyja dostępność plików tekstowych, filmów video i nagrań dźwięku. Różnorodne formy nauki stymulują ich kreatywność i ułatwiają zapamiętywanie nowych rzeczy. Uczniowie poznają języki obce w pełni multimedialnym środowisku, które jest im znacznie bliższe niż tradycyjna sala lekcyjna.KOMPUTERY I TABLETY

Firma Acer tworzy nowatorskie technologie dla sal lekcyjnych, dzięki którym uczniowie mogą poszerzyć horyzonty, korzystając z nowych sposobów komunikacji i współdziałania. Nasze sprawdzone rozwiązania z łatwością obsłużą zarówno nauczyciele, jak i uczniowie, co umożliwi im rozwój w tempie narzuconym przez współczesne wymogi technologiczne. Wierząc w skuteczność stosowanych technologii, nauczyciele mogą pracować wydajniej i korzystać z rozwiązań obecnych w codziennym życiu ich uczniów.DRUKARKI

Czasy szarych, zamazanych odbitek ksero dawno się skończyły. Teraz można szybko i tanio drukować atrakcyjne notatki i zadania domowe w czarno-białe lub w pełnym kolorze. Zastosowanie naszych drukarek pozwala szkołom ograniczyć koszty wydruku strony, a uczniowie otrzymują atrakcyjne materiały o wysokiej jakości.

 


SYSTEMY NAGŁOŚNIENIOWE

Dla zapewnia odpowiedniego odbioru przekazywanych  informacji oraz treści każdą salę lekcyjną należy wyposażyć w odpowiedni system nagłośnienia.

W naszej ofercie znajdują się głośniki ścienne, sufitowe oraz wolnostojące. W zależności od wielkości i akustyki pomieszczenia dobierzemy najlepsze rozwiązanie dostosowane do Państwa wymagań.Image Recording Solutions Sp. z o.o. jest dystrybutorem najnowocześniejszych urządzeń służących edukacji na każdym jej poziomie. Dostarczamy nasze rozwiązania do placówek kształcenia podstawowego, średniego oraz wyższego. Szeroka gama oferowanych produktów oraz ich wzajemna kompatybilność pozwala nam na dopasowanie oferty do potrzeb każdej szkoły czy ośrodka szkoleniowego.